TIKLA HEMEN ARA


Whatsapp ile konus

Blog Image

Buca Playstation Kiralama

Oyun keyfini playstation salonlarından evinize getiriyoruz. Playstation kiralama, oyun kiralama veya kol kiralamak artık çok daha kolay, İzmir playstation kiralama olarak yıllardır sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. PS4 - PS5 özellikle cafe, oyun salonu gibi ortamları sevmeyen ve kendini rahat hissetmeyenler için mükemmel bir hizmettir. Bizde bu hizmeti yıllardır Buca'da evinize kadar getiriyoruz. Buca playstation kiralama olarak en çok önem verdiğimiz noktalardan biride hijyendir. Tüm cihazlarımız kiralama işlemi sonrasında diğer bir müşterimize verilmeden önce detaylı olarak temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.

Kiralama Hizmetiniz Buca'nın her yerinde..

Buca İzmir'imizin en büyük ve nüfus olarak da en kalabalık ilçelerindendir.Bizim playstation kiralama hizmetimiz buca'nın tamamını kapsamaktadır. Buca'nın en kalabalık bölgelerinden biri de öğrencilerin yoğunlukta olduğu bölgelerdir. Dokuz eylül üniversitesi eğitim fakültesi civarında bir çok öğrenci yurtları ve öğrenci evleri olması sebebiyle dokuz eylül fakültesi playstation kiralama hizmeti verdiğimiz en popüler bölgelerdendir. Aynı şekilde dokuz eylül kampüsü ve tınaztepe kampüsü playstation kiralama olarak yoğun talep aldığımız bölgelerin başında gelmektedir.

Buca'nın dört bir yanında playstation ile birlikte kol kiralama ve oyun kiralama hizmeti de vermekteyiz. Evka 1 playstation kirama hizmeti verdiğimiz bir diğer bölgemizdir. Buradaki müşterilerimize de yine kısa süre içerisinde playstation kiralama hizmeti vermekteyiz. Sadece evka 1 ile kalmayıp daha üstünde bulunan toki bloklarına kadar istediğiniz playstation, kol ve oyun kiralama işlemlerinizi kapınıza kadar gelerek gerçekleştiriyoruz.

Kiralama hizmetimizi İzmirin her yerine ayağınıza kadar getiriyoruz. Bölge mahalle fark etmeksizin kiralama işlemlerinizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Gediz playstation kiralama yaptığımız bir diğer bölgemizdir buradan talepte bulunan tüm müşterilerinizin evine kadar cihazlarını getiriyoruz ve teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Buca'nın en popüler semtlerinden biride Şirinyer bölgesidir. Şirinyer bölgesi alışveriş mağazalarının yoğunlukta olduğu bir bölgedir. Şirinyer playstation kiralama işlemi yaptığımız popüler bölgelerden biridir. Şirinyer'den talep edilen playstation kiralama işlemlerini en kısa sürede gerçekleştiriyoruz ve talep etmeniz halinde kapınıza kadar getirerek dilerseniz cihaz kurulumunu da gerçekleştiriyoruz.

Saydığımız sayamadığımız buca'nın tüm semt ve mahallelerine 7/24 playstation kirama hizmeti vermekteyiz. Tüm cihazlarımız güncel oyunlarla dolu ve size teslim edilmeden önce titizlikle temizlenmiş ve dezenfekte edilmektedir.

Kiralama hizmetimizde ödeme sorununu ortadan kaldırdır. Kiralama ücretini nakit olarak ödeyebileceğiniz gibi tüm banka kartları ve kredi kartları ile kapıda ödeme yaparak gerçekleştirebilirsiniz.